Pixologic ZBrush, ZBrush, 3D modelovanie, software

Pixologic ZBrush

Pixologic ZBrush je digitálny sochársky a maliarsky program, ktorý spôsobil prevrat v 3D priemysle so svojimi výkonnými funkciami a intuitívnymi pracovnými postupmi. Základom je elegantné ovládacie rozhranie. Pixologic ZBrush ponúka najvyspelejšie nástroje pre súčasných digitálnych umelcov. S arzenálom funkcií, ktoré boli vyvinuté pre dosiahnutie maximálneho efektu, ZBrush vytvorí užívateľský pocit, kedy sa užívateľ neuveriteľne prirodzene a zároveň inšpirujúco. So schopnosťou tvarovať až miliardu polygónov, ZBrush vám umožní bez obmedzení. Jediným obmedzením bude vaša fantázia.

Pixologic ZBrush vám dáva všetky nástroje potrebné na rýchle načrtnutie 2D alebo 3D konceptu a potom myšlienka pretvára celou Pixologic ZBrushcestou až do konca. Môžete si vytvoriť realistický koncept či priamo v ZBrush s osvetlením a atmosférickým vplyvom. S mnohými výkonnými exportnými možnosťami, môžete ľahko pripraviť model pre 3D tlač, alebo  pre použitie v rámci iného digitálnej aplikácie. Používatelia ZBrush môžu používať tento silný softvér na spracovanie, môžete tvarovať a maľovať s miliónmi polygónov bez toho, aby ste sa museli starať o kúpu drahej grafickej karty. To je dôvod, prečo  ZBrush používa každý z umeleckej nadšencov v popredných filmových a herných štúdiách.

Možnosti programu

ZBrush vám dáva všetky nástroje potrebné k rýchlemu náčrtu 2D alebo 3D konceptu a k následnej finalizácií projektu. Môžete vytvárať realistické vizualizácie priamo v ZBrush s osvetlením a atmosferickými efektami. Vďaka mnohým možnostiam exportu môžete váš model jednoducho pripraviť pre 3D tlač, alebo pre export do iných aplikácií.

Vysoký výkon, nízka náročnosť

V ZBrush môže užívateľ modelovať a textúrovať milióny polygónov bez toho, aby si musel kupovať drahú a výkonnú grafickú kartu. To je Pixologic ZBrushdôvod, prečo je ZBrush využívaný širokou škálou užívateľov od amatérskych nadšencov po veľké filmové a herné štúdiá.

Zabudnite na zložité technické postupy a náročnú krivku výuky programu. Začnite okamžite si intuitívnymi nástrojmi.

Študentské licencie a licencie pre školy (EDU)

Pre študentov, učiteľov a  vzdelávacie ústavy ponúkame cenovo výhodné licencie za zlomok ceny komerčného produktu.

Viac informácií o cenách týchto licencií, ako aj o podmienkach ich získania na požiadanie.

Cena produktu

Cena produktu závisí typu programového balíku a počtu modulov.

[table "42" not found /]

Stránky výrobcu.