Urobte dojem na publikum so svojimi prezentáciami! Open Office Impres je skutočne vynikajúci nástroj pre vytváranie efektných multimediálnych prezentácií. Vaša prezentácia vynikne s 2D a 3D klipartmi, špeciálnými efektmi, animáciami a v dôsledku vysokého dopadu nástrojov pre kreslenie. 

Vzorové stránky umožňujú zjednodušiť úlohu prípravy svojich  materiálov.oo-impress-logo

Kompletné spektrum názorov podporuje: Snímky / Osnova / Notes /Vytvára prospekty na splnenie všetkých potrieb prezentujúcich aj divákov.  K dispozícií je tiež aj voliteľný pohľad viacerých kamier, aby všetky nástroje boli  na dosah ruky.

Podporuje viacero monitorov tak, že prednášajúci môže mať ďalšie materiály alebo poznámky pri prezentácii svojej snímky na projektore. Najlepšie využitie  je s voľným Presenter Console Extension, ktorý vám umožní vidieť vaše ďalšie snímky, rovnako ako aj čas a poznámky lektora.

Prezentácia Animácie a efekty priniesli  prezentáci  život. Fontworks poskytuje ohromujúce 2D a 3D obrázky  do textu. Možete tak  vytvoriť realistický 3D obraz s ohromujúcou rýchlosťou a reakciou.

.odp Standard – Uložte svoje prezentácie vo formáte OpenDocument, čo je nový medzinárodný štandard pre kancelárske dokumenty. Uloženie dokumentu v XML formát znamená, že dokument  nie je zviazaný s využitím dojmu. Môžete sprístupňonať svoje prezentácie z ľubovoľného formátu OpenDocument kompatibilného softvéru.

PPT a PPTX podpora – Samozrejme, máte možnosť importovať svoje staré prezentácie programu Microsoft PowerPoint, alebo uložiť svoju prácu vo formáte PowerPoint na odoslanie ľuďom, ktorí stále používajú produkty spoločnosti Microsoft.

Podpora flash SWF – Impress  môže použiť vstavanú schopnost vytvárať Flash verzie svojich prezentácií.

Pomocou programu Open office Impres sa tvoria a navrhujú profesionálne prezentácie akéhokoľvek druhu, tvoria sa a animujú vývojové diagramy a organizačné schémy. Vďaka knižniciam, dopredu definovaným štýlom, vopred pripraveným grafickým predlohám a animačným nástrojom robia z tejto aplikácie výkonný nástroj vhodný aj pre začiatočníkov v oblasti tvorby a návrhu počítačovej grafiky.

Open Office Impres

Obsahová náplň kurzu:

Kurz Vám predstaví pracovné prostredie programu Open office Impres. Vysvetlí Vám  od základných  operácií s programom cez rôzne pohľady na prezentáciu až po plne  nastaviteľné pracovné prostredie aplikácie. Spoznáte kde sa ukrývajú panely nástrojov ako si uľahčiť formátovanie prezentácie. Vysvetlíme si prácu so šablónami a to ako námšetria čas pri tvorbe nových prezentácií.  V závere si predstavíme prácu  so snímkami a prácu s textom až po export samospúšťacích prezentácií.

Open Office Impres

Rozsah kurzu:

2 dni / 12 vyučovacích hodín (6 vyučovacích hodín denne)

Cena:

Cena kurzu

[table "47" not found /]

Cena kurzu pre študentov

[table "48" not found /]

Poskytujeme zľavy pre väčší počet účastníkov.
Pre firmy poskytujeme osobitný cenník na požiadanie.
Ceny individuálnych kurzov u klienta príp. e-learning kurzov taktiež na požiadanie.

Termíny kurzov:

[table "53" not found /]

Možné individuálne termíny, prípadne kurzy priamo u zákazníka na požiadanie.