LAUBlab KG V-Ray Cinema4D

LAUBlab KG V-Ray Cinema4D

LAUBlab KG V-Ray Cinema4D je momentálne produkt s najkvalitnejšími výstupmi na trhu. Je používaný profesionálnymi grafikmi a vizualizačnými firmami na celom svete. Jeho fotorealistické výstupy v maximálnej možnej kvalite vytvoríte za veľmi krátky čas, v porovnaní s inými produktami. LAUBlab KG V-Ray Cinema4D vám umožní používať tento skvelý nástroj priamo v prostredí Cinema 4D, na ktoré ste zvyknutí. LAUBlab KG V-Ray Cinema4D je de-facto štandardom v oblasti vizualizácií architektúry, dizajnu, automobilov, televíznych reklám a v mnohých ďaších oblastiach, ako sú napr. Hollywoodske filmy.

« 1 z 2 »

Vysoká kvalita výstupov LAUBlab KG V-Ray Cinema4D

Čo robí LAUBlab KG V-Ray Cinema4D jedinečným, je úžasná kvalita vizualizácií, svetiel, materiálov a to všetko za veľmi krátky výpočtový čas. Žiadna iná technológia na trhu vám nedá porovnateľnú kvalitu výstupov so zachovaním umeleckej slobody tvorby. LAUBlab KG V-Ray Cinema4D kombinuje fyzikálnu korektnosť výpočtov s veľkou rýchosťou výpočotov a flexibilitou.

LAUBlab KG V-Ray Cinema4DSila & Rýchlosť

Budete prekvapení rýchlosťou produktu LAUBlab KG V-Ray Cinema4D. Málo iných produktov dokáže vyrátať vizualizácie tak rýchlo. Lesklé povrchy, veľké množstvo polygónov, GI, veľký počet svetiel, animácie, interiérové a exteriérové renderingy, všetko sa vo LAUBlab KG V-Ray Cinema4D vyrenderuje rýchlo a v maximálnej kvalite. Získajte túto rýchlosť a kvalitu priamo v prostredí Cinema 4D.

Viacvrstvé BRDF materiály

Aj ten najlepší render engine je zbytočný, ak sa materiály nesprávajú presne podľa prírodných a svetelných zákonov. Vo LAUBlab KG V-Ray Cinema4D sú materiály veľmi presne vyladené, aby pracovali presne s GI, majú všetky správne vlastnosti odrazu, pohlcovania a rozptylu svetla. Materiály sú viacvrstvé, postavené na BRDF kóde a umožňujú realistické lesklé odrazy, anisotropiu a subsurface scattering, všetko rýchlosťou svetla!

LAUBlab KG V-Ray Cinema4DPlnokrvná integrácia v Cinema 4D

LAUBlab KG V-Ray Cinema4D je navrhnutý na základe dlhodobej spolupráce s umelcami a programátormi pracujúcimi s Cinema 4D. Vytvára vizualizácie priamo v prehliadači a editore obrázkov. Vizualizuje všetky natívne objekty programu Cinema 4D ako sú objekty, inštancie, svetlá, kamery a pod… Vďaka V-Ray BRDF materiálu môžete využíť 98% natívnych Cinema 4D shaderov a textúr, ako ste zvyknutí. LAUBlab KG V-Ray Cinema4D využíva V-Ray tagy pre expandovanie funkcionality natívnych Cinema 4D objektov. Tento produkt zaručuje natívny “Cinema 4D podobný” pocit pri práci s ním a prehľadné integrované ovládacie prostredie.

Štandard v oblasti vizualizácií

LAUBlab KG V-Ray Cinema4D je dostupný na všetkých platformách, stal sa preto za posledné roky štandardom v oblasti vizualizácií. LAUBlab KG V-Ray Cinema4D posúva každoročne hranice technológie na ďalšiu úroveň a robí skutočným to, čo bolo pred pár rokmi len snom nadšencov. LAUBlab KG V-Ray Cinema4D je dlhoročným lídrom na trhu a to vám zaručuje, že sa vaše investície doň vyplatia.

Neobmedzený počet Net Render Nód

Keď si zakúpite LAUBlab KG V-Ray Cinema4D, získate okrem samotného produktu aj možnosť využiť výpočtový výkon viacerých počítačov vo vašej firme. Počet počítačov pre distribuovaný výpočet nie je nijako obmedzený, ako je tomu u konkurenčných produktov. Týmto ušetríte veľké množstvo financí a zároveň čas, v ktorom dokážete vytvoriť vaše vizualizácie.

Školenia a kurzy

K produktu vám vieme poskytnúť komplexné poradenské a výukové služby. Viac informácii na požiadanie.

Študentské licencie a licencie pre školy (EDU)

Pre študentov, učiteľov a vzdelávacie ústavy ponúkame cenovo výhodné licencie za zlomok ceny komerčného produktu.

Viac informácií o cenách týchto licencií, ako aj o podmienkach ich získania na požiadanie.

Skúšobná verzia zdarma!

V prípade záujmu o vyskúšanie možností produktu pred kúpou vám odporúčame časovo obmedzenú trial verziu, ktorú nájdete na dolu uvedenej adrese. Pre jej stiahnutie je potrebná registrácia.

Ak nevidíte adresu na stiahnutie, znamená to, že ste sa ešte neregistrovali, prípadne nie ste prihlásený. Prosím urobte tak a budete mať neobmedzený prístup ku skúšobným verziám zdarma.

Cena produktu

Cena produktu závisí typu programového balíku

CENY PRODUKTU ZAČÍNAJÚ OD
295,- €Cena bez DPH
354,- €Cena s DPH

Pri väčších odberoch ponúkame množstevné zľavy. Pri zakúpení softvéru spolu s kurzom z našej ponuky ponúkame taktiež výhodné zľavy. Viac informácií o produkte.