Hewlett Packard - PC, notebook, tlačiareň - Academy X

Hewlett Packard. HP je svetový odborník na notebooky, PC a ďalšie príslušenstvo. HP produkty Vám vieme vybrať a poradiť na mieru.

Hewlett Packard

Prinášame Vám profesionálne riešenia v oblasti IT. Hewlett Packard je svetový odborník na notebooky, PC a ďalšie príslušenstvo. Academy X sa zaradila medzi HP Sales Point Partner. A tak Vám radi pripravíme odborné poradenstvo pre potreby hardwarových riešení. Navrhneme Vám konfiguráciu notebookov a PC na mieru a tak Vám bude spoľahlivo slúžiť k profesionálnej práci. Prípadne sa s nami poraďte o doplnkoch ako sú tlačiarne, skenery, multifunkčné zariadenia a pod..

Hewlett Packard je jeden zo svetových výrobcov v oblastí tlačiarní. Na Slovensku je najobľúbenejšou značkou a tak získal nadpolovičný podiel na trhu medzi ostatnou konkurenciou. To všetko platí aj pre jednotlivé kategórie ako laserové tlačiarne, atramentové a multifunkčné zariadenia.

O spoločnosti HP sa viac dozviete na ich oficiálnych strankach.

hpe_SK_SK_HHO_PSG_pavilion-x360_20140519

PRE ŠKOLY PONÚKAME ŠPECIÁLNE CENY PRODUKTOV

V prípade že ste na našich stránkach nenašli softvérové alebo hardvérové riešenie o ktoré máte záujem, neváhajte nás kontaktovať. Pevne veríme, že naši špecialisti v oblasti 2D a 3D gafiky, sú schopný zaistiť riešenie Vašich požiadaviek.