GE-Terrain

Terén z Google Earth priamo do Maxon Cinema 4D cez GE-Terrain

Používate program Maxon Cinema 4D a radi by ste navrhovaný dom, či inú stavbu umiestnili na reálny terén? Využite tento skvelý plugin GE-Terrain pre Cinema 4D, s ktorým si môžete do vášho projektu v Cinema 4D nahrať terén z Google Earth a umiestniť naň váš navrhovaný rodinný dom, bytový dom, či urbanistickú štúdiu.

S GE-Terrain, novým plugin pre Maxon Cinema 4D, môžete importovať obrázky terénu “mesh” v priebehu niekoľkých okamihov priamo z Google Earth Cinema 4D s cieľom získať realistickú scénu. Vynikajúca kvalita rendrovania s pluginom. Vytvoriť fantastický render pomocou reálneho zobrazenia vďaka novému plugin pre Maxon Cinema 4D. Digitálny model terénu s GE-Terrain pre Maxon Cinema 4D získate okamžite a jednoducho.

GE-Terrain

Import z Google Earth

Jediné, čo musíte urobiť, je kliknúť na oblasť vášho záujmu na Google Earth. Jednoducho a intuitívne s GE-Terrain pluginom pre Maxon Cinema 4D, zadajte skutočnú terénu sieť jednoduchým kliknutím.

Google Earth je voľne stiahnuteľný mapový produkt, ktorý obsahuje mapy a terén takmer celej planéty. Viac informácii o tomto produkte nájdete na:

http://www.google.com/earth/index.html

Už nemusíte závidieť užívateľom Trimble SketchUPu, je tu GE-Terrain!

Aj vy môžete mať terén z Google Earth modely priamo v prostredí Maxon Cinema 4D. Jednoduchým spôsobom si nahráte a vložíte akýkoľvek terén aj s textúrami pomocou GE – Terrain.

Presvedčte sa sami ako jednoducho to funguje!

httpv://www.youtube.com/watch?v=RMxEKrmjY_c&feature=plcp

Skúšobná verzia zdarma!

V prípade záujmu o vyskúšanie možností produktu pred kúpou vám odporúčame časovo obmedzenú trial verziu, ktorú nájdete na dolu uvedenej adrese. Pre jej stiahnutie je potrebná registrácia.

Ak nevidíte adresu na stiahnutie, znamená to, že ste sa ešte neregistrovali, prípadne nie ste prihlásený. Prosím urobte tak a budete mať neobmedzený prístup ku skúšobným verziám zdarma.

Cena produktu

Cena produktu závisí typu programového balíku a počtu modulov.

CENY PRODUKTU ZAČÍNAJÚ OD
37,- €Cena bez DPH
44,40 €Cena s DPH

viac informácií o tomto produkte