Radi by ste vytvárali efektné koláže z fotografií?

Je pre vás Photoshop priveľmi náročný ? Chcete finančne prístupný program na úpravu fotografií, tvorbu fotokoláží, fotoalbumov a Foto koláže s Adobe Photoshop Elementsuverejňovanie vašich fotografií na webe ? Práve pre Vás je určený program Adobe Photoshop Elements. Vytvárajte foto koláže s Adobe Photoshop Elements

Selfie zo smartphonu. Fotky krajiny zhotovené tabletom. Aranžované portréty a momentky rýchlo. Vyfotíte toho oveľa viac ako kedykoľvek predtým. Chcete zachytiť spomienky – s InterBohemia Adobe Photoshop Elements budú vyzerať skvele.

Adobe Photoshop Elements  spája výkon a jednoduchosť, takže prostredníctvom fotografií je možné ľahko vytvárať pútavé príbehy.

Od uchádzajúcich snímok k nezabudnuteľným obľúbeným fotkám. Vykonávajte rýchle úpravy, používajte profesionálne retuše premeňte  svoje fotky tak, ze nimi ohromíte rodinu aj priateľov. Photoshop Elements vás povedie alebo úpravu urobí za vás. Všetky  spomienky na dosah ruky. Jednoducho usporiadajte, označujte, vyhľadávajte prehliadajte fotografie spôsobom, ktorý vám vyhovuje. Aplikácia Elements analyzuje objekt, farbu svetlo poskytne vám doplnok  päť efektov, ktoré perfektne zodpovedajú. Vyhľadávajte, prehliadajte organizujte fotky a médiá podľa udalosti, ktoré zachytávajú – narodeninové oslavy, prázdniny, svadby, prvý školský dni a ďalšie. V prehľadnejšom  ešte ľahšie použiteľnom režime rýchlych úprav môžete teraz ešte rýchlejšie otáčať vykonávať rýchle úpravy. Dokonalá kompozícia je taká, ktora sa vám najviac páči. Aplikácia Elements vám  ponúkne štyri rôzne možnosti – vyberte si jednoducho tú, ktorá sa vám bude najviac páčiť. Vybielenie zubov, zvýraznenie modrej farby oblohy v jednom kroku. Nechajte zmiznúť nežiadúce vady jediným ťahom štetca a využite inteligentné korekcie, tónovanie s voľbou, ktorá si pamätá váš  obľúbený vzhľad.

Foto koláže s Adobe Photoshop Elements

Zamračený pohľad ani zatvorené oči už nezkazia žiadnu skupinovú fotku.Pomocou zlúčenia fotografie skupín je  jednoduché skombinovať tváre postoja z rady skupinových snímok a  vytvoriť tak jednu dokonalú kompozíciu.
Získajte tu najlepšiu možnú expozíciu, odstráňte rušivé prvky, vytvárajte nádherné skupinové zábery panorámy. Využívajte ďalšie možnosti úžasne technológie zlúčením fotografie. 

Popis produktu

Produkt umožňuje:
–    organizovanie fotiek a videoklipov kategorizovaním a kľúčovými slovamiFoto koláže s Adobe Photoshop Elements
–    vytváranie smart albumov na základe kritérií
–    editácia fotografií pomocou sprievodcu úpravami krok za krokom
–    vytváranie fotografií, koláží
–    zdieľanie fotografií pomocou web galérií

Tu je video-návod ako robiť  foto koláže s Adobe Photoshop Elements. Jednoducho a intuitívne zvládne tvorbu koláží každý.

[youtube]B3ubMXYOu4c[/youtube]

Video je možné si zväčšiť pomocou dvojitého kliknutia