Easy3DMaker aroja

Easy3DMaker

Tlačte rýchlo, kvalitne, jednoducho a lacno s Easy3DMaker z pohodlia Vášho domova. Máme pre Vás, 3D tlačiareň EASY3DMAKER, s ktorou vytvoríte svoje modely a predstavy rýchlo, jednoducho a lacno. Jedná sa o európsky výrobok skonštruovaný v prvotriednej kvalite, teraz ponúkaný za bezkonkurenčnú cenu. Táto 3D tlačiareň je určená na široké, spoľahlivé a dlhodobé využitie pre profesionálnu aj domácu tlač. Samotný výrobca označuje produkt za druhú generáciu 3D tlačiarne so širokým využitím, ktorá je špeciálne navrhnutá pre jednoduché použitie.

Ponúkame Vám 3D tlačiareň EASY3DMAKER

Hlavnými prednosťami EASY3DMAKER je veľká plocha tlače (210 x 200 x 230 mm), vysoké rozlíšenie tlače, jednoduchý dizajn, šikovná konštrukcia s prijateľnou hmotnosťou a cenová dostupnosť. EASY3DMAKER je 3d tlačiareň s bohatým využitím, ktoré kvalitou  a rozsahom tlačených výstupov hravo uspokojí nároky profesionálov, ako aj domácich majstrov a nadšencov 3d dizajnu.

Konštrukcia, dizajn, spracovanie:

3D tlačiareň EASY3DMAKER je celokovovej konštrukcie s jednoduchým dizajnom o rozmeroch 40 x 50 x 40 cm a celkovej hmotnosti 15 kg.  Jednotlivé časti stroja sú vyrobené ako masívne bloky, všetky súčiastky sú presne opracované na CNC strojoch. Použité materiály zaručujú odolnosť, stabilitu a dlhú životnosť tohto stroja. Jednoduchý dizajn, kvalitná konštrukcia a presné spracovanie komponentov robia z EASY3DMAKER výnimočnú 3d tlačiareň s bohatým využitím pre profesionálnu a domácu tlač.

Easy3DMaker. Easy3DMaker - 3D Factories. Easy3DMaker - Aroja. Easy3DMaker 0,3 mm. Easy3DMaker 0,5 mm. Easy3DMaker layer 0,08mm. Easy3DMaker layer 0,125mm.

Samotná tlač a ovládanie:

3d tlačiareň tlačí na kvalitný a odolný materiál, strunu hrúbky 1,75 mm, ABS, PLA. Tlač stroja je o sile vrstvy 0,5 mm, 0,25 mm, 0,125 mm. Veľký priestor pre kreativitu a možnosti tvorby Vám poskytne veľká plocha tlače (210 x 200 x 230 mm), spokojnosť zasa vysoké rozlíšenie tlačených výstupov. Krokový motorček osadený v masívnom bloku zabezpečuje rovnomerné dávkovanie materiálu, zavedenie struny je jednoduché a rýchle. V priebehu tlačenia môžete ovládať rýchlosť tlače. Stroj pracuje tak, že pohyb osi Z je vedený dvojitým istením na lineárnom guličkovom ložisku, čím sa dosiahne presné a spoľahlivé polohovanie. Pre ovládanie tlačiarne je zadarmo k dispozícii ReplikatorG alebo si môžete zakúpiť profesionálny softvér Netfabb. Pripojenie 3d tlačiarne je možné prostredníctvom USB kábla typu AB.

3D tlačiareň EASY3DMAKER v kocke:

– rozmery: šírka 40 cm, výška 50 cm, hĺbka 40 cm
– hmotnosť: 15 kg
– celokovová konštrukcia
– veľkosť plochy tlače: 200 x 200 x 230 mm
– pripojenie prostredníctvom USB kábla typu AB
– voľne stiahnuteľný softvér
– možnosť ovládania rýchlosti v priebehu tlače
– materiál na tlač: struna 1,75 mm, ABS, PLA
– tlač o sile vrstvy 0,08 mm, 0,125 mm, 0,250 mm

Výhody:

– šikovná konštrukcia a jednoduchý dizajn
– nízka hmotnosť
– veľkosť plochy tlače
– vysoké rozlíšenie tlače
– jednoduchá manipulácia
– široké využitie pre profesionálnu a domácu tlač
– zaručená dlhovekosť stroja a kvalita tlače
– voľná dostupnosť softvéru
– bezkonkurenčná cena

Spoločnosť Academy X s.r.o. ako odborný predajca 3D tlačiarní EASY3DMAKER Vám s radosťou poskytne odbornú pomoc a konzultácie pri akýchkoľvek problémoch a úskaliach práce s týmito zariadeniami. Takisto Vám poskytneme materiál na tlač.  V neposlednom rade môžte využiť aj naše služby 3D tlače a nechať si vytlačiť svoj 3D výstup priamo u nás.

Viac informácií o tomto produkte nájdete tu.

CENY PRODUKTU ZAČÍNAJÚ OD
30,- €Cena bez DPH
36,- €Cena s DPH