DOSCH DESIGN, textúry, 3d modely

DOSCH DESIGN

DOSCH DESIGNDOSCH DESIGN ponúka počítačovú grafiku, produkty pre 3D dizajn, reklamu, vydávanie tlače, architektonické vizualizácie, animácie, filmy, herný vývoj, vývoj aplikácií, webdesign, dizajn pohybu a multimediálnych prezentácií.
Na DOSCH projekte môžete nájsť širokú škálu 3D-modelov vysokej kvality, 3d-scén, textúry, HDRIs a audio-stop.

Spoločnosť Dosch Design ponúka širokú paletu kvalitných 2D obrázkov a 3D modelov áut, ľudí, rastlín, zvierat a pod. , ako aj vysokokvalitné textúry a kolekcie HDRI (High Dynamic Range Images) máp pre nastavenie globálneho nasvetlenia scény v 3D vizualizačných programoch. Všetky produkty sú vhodné pre grafické programy a CAD aplikácie.DOSCH DESIGN

DOSCH HDRI

High Dynamic Range obrazy (HDRI v krátkosti) umožňujú importovať komplexné osvetlenie skutočných scén vo vašom individuálnom 3D dizajne. Perfektné tieňovanie a reflexie poháňania omietok do novej dimenzie realizmu a expresivity.

DOSCH 2D VIZ-Images

Cut-out 2D vyobrazenie ľudí, áut, cestných prvky, interiérového nábytku, stromov a rastlín. Jednoducho vložte omietky do Photoshopu, alebo ich používať priamo v 3D-scény ako rovinné 3D modely. Je kompatibilný s väčšinou 2D- a 3D aplikáciami. Každý obraz obsahuje alfa kanál pre perfektné výrezy.

 

DOSCH Textúry
Dokonalé dlaždicovateľné viacvrstvové textúry pre 3D-design, animácie a CAD.DOSCH DESIGN

3D modely a doplnky pre 3D grafické programy a CAD aplikácie a mnoho ďalšieho je na  dosah ruky pri použití  produktov DOSCH. Využite tieto možnosti na tvorbu modelov zvieracích, architektonických, modelov ľudského tela, jedla či záhrady a exteriéru. S produktmi DOSCH s ľahkosťou zvládnete aj modely oblečenia či módnych doplnkov. Ani modely stromov, ulíc či dopravnej zápchy, ľudí, športových činností alebo symbolov nie sú pre DOSCH problémom.

Vytvorte očarujúce obrazy svetových destinácií, miest i interiéru.  S DOSCH HDRI vytvoríte aj originálne obrazy ciest či  prírody.

Aktuálna ponuka

Aktuálne máme pre Vás v ponuke produkty Dosch 3D, Dosch HDRI, Dosch Textures a Dosch VizImages.

Cena produktu

Cena produktu závisí od typu programového balíka a počtu modulov.

[table "33" not found /]

viac informácií o týchto produktoch. Alebo podobné produkty .