Cinema 4D Studio - chrómový 3D text - Academy X

Maxon Cinema 4D. Maxon Cinema 4D - 3D modelovanie, vizualizácia a animácia. Maxon Cinema 4D - Prime, BodyPaint 3D, Broadcast, Visualize, Studio.    Cinema 4D Studio je komerčný multiplatformný program pre tvorbu 3D grafiky. Tento program vytvorila nemecká spoločnosť MAXON Computer. Cinema 4D je komplexný program pre tvorbu 3D scény – od polygénového  modelovania  cez  textúrovanie, nasvietenie, animáciu až po rendering. Ľahké ovládanie, príjemné prostredie a prispôsobivé rozhranie programu zaraďujú Cinemu medzi profesionálné 3D programy.

Cinema 4D Studio

Cinema 4D Studio

    Cinema 4D Studio je to najlepšie,  čo MAXON ponúka pre profesionálnych 3D umelcov. Ak chcete vytvárať pokročilú 3D grafiku, ale potrebujete pomocnú ruku, aby ste zabezpečili vytvorenie ohromujúcej grafiky rýchlo a ľahko, potom je to voľba práve pre vás.

    Rovnako obsahuje všetky funkcie nájdené v Cinema 4D Prime, vizualizovanie a vysielanie. Cinema 4D Studio pridáva pokročilý charakter nástrojov, fyziky prostriedkov a neobmedzený siete pre vykresľovanie pre klienta. Výsledkom je, že v Cinema 4D Studio je možné riešiť akýkoľvek projekt s ľahkosťou.

    Charakter nástrojov Cinema 4D Studio je založený na jednoduchosti na vytvorenie znaku plošín a pokročilých animácií postáv. Pridanie vlasov alebo srsti na znaky je rýchle a jednoduché s výkonnou sadou nástrojov. Umožňujú rast vlasov,  vytvorenie rôznych štýlov či animováciu. Fyzikálny  prostriedok  umožňuje jednoducho vykonávať zložité kolízie a interakciu medzi objektmi, či sa jedna o jednú alebo tisíce. Vykresľovanie siete vám umožní využiť všetky počítače v sieti. Čo vám pomôže renderovanie animácií rýchlejšie.

    Napriek tomu, že je určený pre pokročilých, dodatočné nástroje nájdené v CINEMA 4D Studio sú stále navrhnuté tak, aby boli užívateľskyprívetivé a intuitívne. Pokročilé generovanie 3D efektov, ako napr. generovanie vlasov, je prekvapivo jednoduché a rýchle. Cinema 4D robí veľa práce za vás. Napríklad vlasy sa automaticky vlnia a hojdajú, ako budete pohybovať svoju postavu; a robiť tisíce objektov spolu navzájom trvá len pár kliknutí myšou. Cinema 4D Studio vám umožní uvoľniť svoju kreativitu a vychutnať 3D bez obmedzenia.

Cinema 4D Studio

Vyskúšajte si ako sa robí 3D text s chrómovým povrchom v programe Maxon Cinema 4D

Tu je video-návod ako na to s pomocou programu Maxon Cinema 4D. Jednoducho a intuitívne zvládne tvorbu chrómového 3D textu každý.

Video je možné si zväčšiť pomocou dvojitého kliknutia

PRE ŠKOLY PONÚKAME ŠPECIÁLNE CENY PRODUKTOV

V prípade že ste na našich stránkach nenašli softvérové alebo hardvérové riešenie o ktoré máte záujem, neváhajte nás kontaktovať. Pevne veríme, že naši špecialisti v oblasti 2D a 3D gafiky, sú schopný zaistiť riešenie Vašich požiadaviek.