ChaosGroup V-Ray Standalone. Software ChaosGroup V-Ray Standalone. Vizualizačný program ChaosGroup V-Ray Standalone. Render ChaosGroup V-Ray Standalone.

ChaosGroup V-Ray Standalone je príkazový priamý renderer. Súbory V-Ray Scene (.vrscene) možno exportovať z hostiteľskej aplikácie a rendrovať pomocou samostatného príkazu renderer. Užívatelia ChaosGroup V-Ray Standalone môžu využiť celý rad funkcií obsiahnutých v rendrovacom systéme V-Ray. Špecifické funkcie nie sú podporované pri exporte súboru .vrscene v 3ds Max – tie zahŕňajú trace sets, svetlo, špecifické nastavenie rendrovania a vlastné prvky. Pre zaistenie optimálneho zabezpečenia, spoľahlivosť a prenositeľnosť Chaos Group vyžaduje hardvérový kľúč k jeho softvérovým licenciám. Tento hardvérový bezpečnostný kľúč bezpečne chráni ChaosGroup V-Ray Standalone licenciu od poruchy počítača, bežnú údržbu hardvéru a zmeny vybavenia. Poskytuje užívateľom možnosť použiť ChaosGroup V-Ray Standalone na viacerých počítačoch. Je dôležité poznamenať, že ako hardvérový kľúč nie je zariadenie node-locked. Licenčný server V-Ray je plávajúci licenčný systém, ktorý umožňuje viacerým užívateľom používať licenciu, až do maximálneho súbežné počtu licencií, ktoré sú k dispozícii.

Školenia a kurzy ChaosGroup V-Ray Standalone

K produktu vám vieme poskytnúť komplexné poradenské a výukové služby. Viac informácii na požiadanie.

Študentské licencie a licencie pre školy (EDU)

Pre študentov, učiteľov a vzdelávacie ústavy ponúkame cenovo výhodné licencie za zlomok ceny komerčného produktu.

Viac informácií o cenách týchto licencií, ako aj o podmienkach ich získania na požiadanie.

Skúšobná verzia ChaosGroup V-Ray Standalone zdarma!

V prípade záujmu o vyskúšanie možností produktu pred kúpou vám odporúčame časovo obmedzenú trial verziu, ktorú nájdete na dolu uvedenej adrese. Pre jej stiahnutie je potrebná registrácia.

Ak nevidíte adresu na stiahnutie, znamená to, že ste sa ešte neregistrovali, prípadne nie ste prihlásený. Prosím urobte tak a budete mať neobmedzený prístup ku skúšobným verziám zdarma.

Cena produktu ChaosGroup V-Ray Standalone

Cena produktu závisí typu programového balíku

CENY PRODUKTU ZAČÍNAJÚ OD
30,- €Cena bez DPH
36,- €Cena s DPH

Pri väčších odberoch ponúkame množstevné zľavy. Pri zakúpení softvéru spolu s kurzom z našej ponuky ponúkame taktiež výhodné zľavy. Viac informácií o produkte.