ChaosGroup V-Ray Softimage

ChaosGroup V-Ray Softimage a všeobecne V-Ray patrí v súčasnej dobe medzi najznámejšie a najpopulárnejšie renderer. Jeho prostredníctvom môžete produkovať naozaj dokonalé vizualizácie a animácie. Okrem nespochybniteľnej kvality výstupu je jeho najväčšou zbraňou hlavne rýchlosť výpočtu a stabilita, preto aj náročné projekty zvládnete dokončiť v rozumnom čase. Či už pracujete v oblasti architektonických vizualizácií, TV produkcie alebo príprave počítačových hier, V-Ray vám ponúkne neprekonateľnú kombináciu kvality, rýchlosti a rozumné ceny.

Je postavený na hlavnej Platform V-ray renderovacej rýchlosti, stability a kvality, V-ray® pre Autodesk Softimage® je pokročilé riešenie vizualizácia pre VFX a animácie v priemysle. ChaosGroup V-Ray Softimage obsahuje podporu ICE, efektívne globálnej osvetlenie, univerzálne shadery, a mnoho ďalšieho.

Tieňovanie vo ChaosGroup V-Ray Softimage – vytvoríte si materiály rýchlo a efektívne pomocou V-Ray Materials, a zjednodušíte vytváranie zložitých, vrstvených materiálov s V-Ray Blend a V-Ray Car náterových hmôt.

Školenia a kurzy ChaosGroup V-Ray Softimage

K produktu vám vieme poskytnúť komplexné poradenské a výukové služby. Preto neváhajte a kontaktujte nás telefonicky, alebo nás navštívte v kancelárii. Viac informácii na požiadanie.

Študentské licencie a licencie pre školy (EDU)

Pre študentov, učiteľov a vzdelávacie ústavy ponúkame cenovo výhodné licencie za zlomok ceny komerčného produktu.

Viac informácií o cenách týchto licencií, ako aj o podmienkach ich získania na požiadanie.

Skúšobná verzia zdarma!

V prípade záujmu o vyskúšanie možností produktu pred kúpou vám odporúčame časovo obmedzenú trial verziu, ktorú nájdete na dolu uvedenej adrese. Pre jej stiahnutie je potrebná registrácia.

Ak nevidíte adresu na stiahnutie, znamená to, že ste sa ešte neregistrovali, prípadne nie ste prihlásený. Prosím urobte tak a budete mať neobmedzený prístup ku skúšobným verziám zdarma.

Cena produktu

Cena produktu závisí typu programového balíku

CENY PRODUKTU ZAČÍNAJÚ OD
30,- €Cena bez DPH
36,- €Cena s DPH

Pri väčších odberoch ponúkame množstevné zľavy. Pri zakúpení softvéru spolu s kurzom z našej ponuky ponúkame taktiež výhodné zľavy. Viac informácií o produkte.