Adobe študentské licencie (doktorandské a učiteľské) - Academy X

Adobe študentské licencie

Adobe študentské licencie

Adobe študentské licencie aj doktorandské a učiteľské na komerčné účely!

Adobe študentské licencie aj účiteľské je možné zakúpiť len priamo cez stránku www.adobe.com

– študentov, pedagógov a vedeckých pracovníkov (STUDENT&TEACHER).

Sme autorizovaný reseller pre všetky produkty Adobe v oblastiach:

– komerčných firiem (COM),
– štátnych inštitúcií (GOV),
– školstva (EDU),

Adobe študentské licencie

Navyše máme certifikovanú špecializáciu CLP reseller pre oblasť školstva (Education)

Adobe študentské licencie

http://www.adobe.com/sk/purchase/

Privýrábate si popri škole prácou v grafických programoch Adobe? Teraz tak môžete robiť vďaka možnosti využitia student / teacher licencií na komerčné účely. Svoje diela môžete predávať ďalej na základe zmluvy o dielo.

Na tieto produkty majú nárok študenti, žiaci, učitelia a zamestnanci základných, stredných a vysokých škôl, poskytujúcich minimálne dvojročné denné štúdium.

Adobe študentské licencie vybraných produktov Adobe CC Wn/Mac pre študentov, doktorandov a učiteľov, ktoré môžu používať aj na komerčné účely počas celého štúdia / pôsobenia na škole a aj po ukončení štúdia / pôsobenia na škole.

Po skončení štúdia / pôsobenia na škole je možné tieto licencie zmeniť na komerčné licencie za cenu upgradu (prevod licencie na komerčnú firmu, živnosť) vo  všetkých vašich obľúbených aplikáciách služby Creative Cloud. K dispozícii sú aj nové mobilné aplikácie, ktoré vám doplnok umožní pracovať kdekoľvek. Všetky dátové zdroje, vrátane služby Adobe Stock, sú na dosah ruky. Všetko Navzájom prepája skvelá technológie CreativeSync.

Naše najnovšie verzie prepojí celý váš kreatívny svet ako nikdy predtým. Prináša nové pripojené mobilné aplikácie. Inovácia všetkých vašich obľúbených počítačových nástrojov, všetky dátové zdroje na dosah ruky, vrátane služby Adobe Stock. Ak chcete vsetko je navzájom prepojené a aktualizované prostredníctvom výkonnej technológie CreativeSync.

Preto neváhajte a využite ponúkané možnosti grafických programov Adobe na premenu vašich myšlienok na reálne modely.

O podrobnostiach ponuky sa informujte u nás!Adobe študentské licencie

Cena produktu

Cena produktu závisí typu programového balíku

Pri väčších odberoch ponúkame množstevné zľavy. Pri zakúpení softvéru spolu s kurzom z našej ponuky ponúkame taktiež výhodné zľavy.

PRE PODROBNEJŠIE INFORMÁCIE NÁS NEVÁHAJTE KONTAKTOVAŤ

PRE ŠKOLY PONÚKAME ŠPECIÁLNE CENY PRODUKTOV

V prípade že ste na našich stránkach nenašli softvérové alebo hardvérové riešenie o ktoré máte záujem, neváhajte nás kontaktovať. Pevne veríme, že naši špecialisti v oblasti 2D a 3D gafiky, sú schopný zaistiť riešenie Vašich požiadaviek.