Adobe Photoshop Elements - kurz a školenie - Academy X

Kurz Adobe Photoshop Elements. Školenie Adobe Photoshop Elements. Konzultácia Adobe Photoshop Elements. Úprava fotografií v Adobe Photoshop Elements.

Je pre vás Photoshop priveľmi náročný ? Chcete finančne prístupný program na úpravu fotografií, tvorbu fotokoláží, fotoalbumov a uverejňovanie vašich fotografií na webe ? Práve pre Vás je určený program Adobe Photoshop Elements a náš kurz na jeho zvládnutie. Selfie zo smartphonu. Fotky krajiny zhotovené tabletom. Aranžované portréty a rýchle momentky. Vyfotíte toho oveľa viac ako kedykoľvek predtým. Chcete zachytiť spomienky – s aplikáciou Adobe Photoshop Elements 14 budú vyzerať skvele. Od uchádzajúcich snímok k nezabudnuteľným obľúbeným fotkám. Vykonávajte rýchle úpravy, používajte profesionálne retuše a premeňte svoje fotky tak, že nimi ohromíte rodinu i priateľov. Photoshop Elements vás povedie alebo úpravu urobí za vás. Ukážte ostatným svoju kreatívnu stránku. Vytvárajte knihy výstrižkov, pohľadnice a kalendáre a zdieľajte nezabudnuteľné spomienky. Zdieľajte spomienky so svojimi najbližšími tým najúčinnejším spôsobom – Facebook, YouTube, Vimeo, Twitter a ďalšie.

Obsahová náplň kurzu:

Absolvent sa naučí ovládať funkcie a techniky práce v programe. Oboznámi sa s teoretickými a praktickými princípmi úpravy fotografií. Naučí sa upravovať farebnosť, kontrast fotografie a jednoduché techniky retušovania. Bude vedieť vytvárať z fotografií elegantné albumy a publikovať ich na internete. Taktiež sa naučí základy tlače a prípravy svojich albumov pre tlač.

Rozsah kurzu:

12 vyučovacích hodín (50 min)
kurzy a školenie Adobe Photoshop prebiehajú v:
dennej forme: 2 dni od 9:00 do 15:00
večernej forme: 3 dni od 17:00 do 21:00
víkendovej forme: 2 dni od 9:00 do 15:00

Ceny kurzu a školenia Adobe Photoshop Elements:

Cena pre osobu / kurzCena platí
180,- €Len v daných termínoch s uvedeným rozsahom

Cena kurzu Adobe Photoshop Elements pri max. 4 účastníkoch v skupine.
Ceny kurzu Adobe Photoshop Elements ak si vytvoríte skupinu s 5 a viac účastníkmi na požiadanie.
Ceny kurzu Adobe Photoshop individuálne u klienta príp. e-learning na požiadanie.

Ceny kurzu a školenia Adobe Elements pre študentov, doktorandov a pedagógov:

Pre držiteľov preukazov ISIC,ITIC a EURO<26 poskytujeme 10% zľavu na grafické, vizualizačné kurzy, kurzy interiérového dizajnu, CAD aplikácií a pod. a 5% zľavu na nákup softvéru, hardvéru a odbornej literatúry.

Výhodné ceny študentských skupinových kurzov na požiadanie.

Pre kurz a školenie Adobe Photoshop Elements získate viac informácií o zľavách a akciách pre študentov, doktorandov a pedagógov na požiadanie.

Termíny kurzu a školenia Adobe Photoshop Elements:

Termín kurzu a školenia Adobe Photoshop na nasledujúci mesiac budú zverejnené vždy v jeho 1. deň.

Začiatok kurzu
Adobe Photoshop Elements
Koniec kurzu
Adobe Photoshop Elements
Čas Deň Typ kurzu
18.09.2017 19.09.2017 09:00 – 15:00 Pon – Uto Denný
20.09.2017 22.09.2017 17:00 – 21:00 Str – Pia Večerný
16.09.2017 17.09.2017 09:00 – 15:00 Sob – Ned Víkendový

Nevyhovujú vám termíny kurzu Adobe Photoshop Elements? Kontaktujte nás pripravíme vám kurz v termíne podľa vašich predstáv!

Skúšobná verzia zdarma!

Stiahnúť si ju môžete zo stránky, ktorá popisuje program alebo na stránke Adobe.com.

Záväzná objednávka kurzu a školenia Adobe Photoshop Elements:

Po zvolení najvhodnejšieho riešenia kurzu pre Vás, si prosím stiahnite, vyplňte a pošlite záväzný objednávkový formulár na našu e-mailovú adresu.

PRE ŠKOLY PONÚKAME ŠPECIÁLNE CENY PRODUKTOV

V prípade že ste na našich stránkach nenašli softvérové alebo hardvérové riešenie o ktoré máte záujem, neváhajte nás kontaktovať. Pevne veríme, že naši špecialisti v oblasti 2D a 3D gafiky, sú schopný zaistiť riešenie Vašich požiadaviek.