3Dconnexion CadMouse. 3D myš 3Dconnexion CadMouse. 3Dconnexion CadMouse 3D myš. Polohovacie zariadenie 3Dconnexion CadMouse.3Dconnexion CadMouse

3Dconnexion CadMouse – Prvá myš na svete pre CAD profesionálnych inžiniérov, precíznosť, ktorú môžete cítiť. Inteligentný ergonomický dizajn. Dni kliknutia na koliesko myši sú ukončené vďaka špeciálnemu stredovému tlačidlu myši 3Dconnexion CadMouse. Je to jednoduchšie a pohodlnejšie stlačiť než rolovacie koliesko. A preto, že zlepšujeme spôsob, akým CAD profesionáli pracujú, odpočívajte a hrajte v našom DNA, umiestnili sme ich v štýlovom čiernom a oceľovom ergonomickom dizajne, ktorý ruku drží v pohodlnej a prirodzenej polohe hodinu za hodinu. Ostatné myši nie sú navrhnuté s používateľmi CAD, ale 3Dconnexion CadMouse sa zrodil pre neho. Pomocou aplikácie QuickZoom 3Dconnexion môžete bez námahy zväčšiť a zmenšiť svoju geometriu jediným kliknutím na tlačidlo palec. Ale nemusíte sa obávať, milovníci kolieska: koliesko Smart Scroll prináša precízne zväčšenie v CAD aplikáciách alebo rýchle posúvanie s efektmi zotrvačnosti v prehliadačoch a dokumentoch. Parametre 3Dconnexion CadMouse – Myš 8200dpi, 7 tlačidiel, klávesy QuickZoom, koliesko Smart Scroll, tlačidlo pre gestá / oblúkovo zoradené ponuky, PTFE pätka, kábel USB 2m.

3Dconnexion CadMouse

Bez námahy prístup k vašim obľúbeným príkazom

Tlačidlo gestá otvára aplikáciu alebo radiálne menu špecifické pre prostredie, aby ste mali jednoduchý prístup k vašim obľúbeným príkazom. 3Dconnexion CadMouse umožňuje najlepšiu prácu CAD bez ďalších kliknutí, ako je absolútne nevyhnutné.3Dconnexion CadMouse určená na špeciálne prevedenie a symetrické rozhranie. Drôtová technológia s laserovou Citlivosťou 8.200 DPI. Doba odozvy 1 ms. Počet tlačidiel 7 a koliesko. Špeciálny počet programovateľných tlačidiel je 7.

3Dconnexion CadMouse. 3D myš 3Dconnexion CadMouse. 3Dconnexion CadMouse 3D myš. Polohovacie zariadenie 3Dconnexion CadMouse.

Hladké ako hodváb. Tichá ako myš

Pomáhame ľuďom vyrábať lepšie návrhy, rýchlejšie a pohodlnejšie je našou úlohou. Preto sme venovali veľkú pozornosť tomu, ako materiály a geometria ovplyvňujú statické a kinetické trenie počas pohybu myši. 3Dconnexion CadMouse má optimálne tvarované nožičky PTFE, ktoré vytvárajú najmenej statické trenie a vedú k takmer tichému chodu. Farba čierna, Šírka 80 mm (8 cm), hĺbka 128 mm (12,8 cm) a výška 44 mm (4,4 cm). Hmotnosť 130g. Špeciálne funkcie a vlastnosti. Užívateľské profily a rozhrania. Drôtová USB s dĺžkou kábla 2 m. Zoznam 3D myší si môžete pozrieť na našich stránkach.

3Dconnexion CadMouse. 3D myš 3Dconnexion CadMouse. 3Dconnexion CadMouse 3D myš. Polohovacie zariadenie 3Dconnexion CadMouse.

Cena produktu 3Dconnexion

Cena produktu závisí typu 3D zariadenia, 3D myši, alebo ich doplnkov.

CENY PRODUKTU ZAČÍNAJÚ OD
30,- €Cena bez DPH
36,- €Cena s DPH

Viac informácií o tomto produkte sa dozviete priamo na stránka výrobcu 3Dconnexion.