3D grafika, vizualizácia, animácia. Kurzy 3D grafika, vizualizácia, animácia. Školenia 3D grafika, vizualizácia, animácia. Bežne používane 3D grafické SW.

3D grafika, vizualizácia, animácia, modelovanie – 3D grafické programy nájdu svoje uplatnenie v oblastiach ako: priemyselný dizajn, architektúra, urbanizmus, strojárenstvo, reklama a iných. Každý program si môžete voľne a zadarmo otestovať na svojich notebookoch a PC. Využijete platformu Win alebo Mac. Jazykové mutácie v angličtine, češtine, alebo slovenčine. Parametrické modelovanie, NURBS krivky, intuitívne modelovanie, organické modelovanie a pod..

3D grafika, vizualizácia, animácia

Užívateľovi umožnia kreatívnu realizáciu svojich predstáv a ich následnú prezentáciu formou statických vizualizácií, alebo multimediálnych animácií. Ponúkame kurzy pre začiatočníkov, ako aj pokročilých na zdokonalenie vedomostí. Vyberte si z našej ponuky. Prípadne Vám radi poradime pri osobnej konzultácii. Nasmerujeme Vaše podnikanie správnym smerom s odborme vybraným programov, ktorý naplní Vaše očakávania v oblasti 3D grafika, vizualizácia, animácia. Navštívte aj naše stránky, ktoré približujú programy ako SketchUp a Rhinoceros. Pozrite sa ako využiť 3D softvér pri rapid prototyping – 3D tlačiareň. Vďaka našim stránkam, Vám prinášame komplexné služby pre Váš ateliér či kanceláriu.

Ponúkame komplexné služby počnúc školenia cez dodávku softvérov až po výstup zo zákazkovej 3D tlače. Nižšie máte uvedenú ponuku 3D grafický kurzov, ale neváhajte sa pozrieť aj na naše 2D grafické kurzy a kurzy vizualizácie.

Ponúkané kurzy z oblasti 3D grafických programov:

Trimble (Google) SketchUp – kurz začiatočníci

Trimble (Google) SketchUp – kurz pokročilí

Maxon Cinema 4D – kurz začiatočníci

Maxon Cinema 4D – kurz pokročilí

McNeel Rhinoceros – kurz začiatočníci

McNeel Rhinoceros – kurz pokročilí

McNeel Rhinoceros – RhinoGold kurz

Chaos Group V-ray – pre všetky 3D programy

Autodesk 3Ds Max– kurz začiatočníci

Autodesk 3Ds Max Design (3DS viz) – kurz začiatočníci

Autodesk Auto CAD – kurz pokročilí

Autodesk Inventor – kurz začiatočníci

Autodesk Revit – kurz začiatočníci

Autodesk Revit – kurz pokročilí

SolidWorks – kurz začiatočníci

ZWCAD – kurz pokročilí

ZW3D – kurz začiatočníci

Nemetschek Allplan – kurz začiatočníci

Graphisoft ArchiCAD – kurz začiatočníci

Graphisoft ArchiCAD – kurz pokročilí

1001bit Tools Pro – kurz plugin pre SketchUp

Artisan 4 SketchUp – kurz plugin pre SketchUp

Pro100 – kurz pre stolárov