• +00421 948 299 930
  • info@academyx.eu

SU Animate je nefotorealistickým animačným pluginom pre Google SketchUp 7 alebo 8, pre Windows alebo Mac, Pro aj Free verziu. Táto aplikácia pracuje v SketchUp-e a automaticky vytvára scény, ktoré môžete prehrať ako animáciu v SketchUpe alebo exportovať do formátu AVI alebo MOV. SU Animate vytvorí animáciu, ako keby sa SketchUp objekty pohybovali pozdĺž cesty alebo Walk-thru animáciu, kde sa kamera pohybuje po dráhe a zameriava sa na jeden alebo viacero cieľov.

Obsahová náplň kurzu:

Kurz je zameraný na tvorbu a nastavenie nefotorealistickych animácií, vytvorenie  rôznych typov animácií, nastavenie prvkov pre pohyb

Rozsah kurzu:

2 dni / 12 vyučovacích hodín (6 vyučovacích hodín denne)
Cena:

Cena kurzu

Cena pre skupinu dvoch až štyroch osôb390,00 €
Rozsah vyučovacích hodín12 x 50 min

Pre držiteľov preukazov ISIC,ITIC a EURO<26 poskytujeme 10% zľavu na grafické, vizualizačné kurzy, kurzy interiérového dizajnu, CAD aplikácií a pod. a 5% zľavu na nákup softvéru, hardvéru a odbornej literatúry.

Výhodné ceny študentských skupinových kurzov na požiadanie.

Pre firmy poskytujeme osobitný cenník na požiadanie.
Ceny individuálnych kurzov u klienta príp. e-learning kurzov taktiež na požiadanie.
Termíny kurzov:

Termín kurzuDeňTyp kurzu
23.10.2014- 24.10.2014Št/PiaDenný
06.11.2014- 07.11.2014Št/PiaDenný

Možné individuálne termíny, prípadne kurzy priamo u zákazníka na požiadanie.

PRE ŠKOLY PONÚKAME ŠPECIÁLNE CENY PRODUKTOV

V prípade že ste na našich stránkach nenašli softvérové alebo hardvérové riešenie o ktoré máte záujem, neváhajte nás kontaktovať. Pevne veríme, že naši špecialisti v oblasti 2D a 3D gafiky, sú schopný zaistiť riešenie Vašich požiadaviek.